Fizjoterapia I Rehabilitacja DzieciĘca

2019-03-07T12:04:13+00:00

Fizjoterapia i rehabilitacja dziecięca

W Centrum Pediatrii w Białymstoku mogą Państwo skorzystać z wsparcia świadczonego przez specjalistów, którzy pomogą zadbać o odpowiedni stan zdrowia oraz rozwój najmłodszych pacjentów. Jednym z nich jest fizjoterapeuta dziecięcy.

Rehabilitacja dziecięca jest złożonym procesem, mającym na celu umożliwienie poprawę swojej sprawności i samodzielności na kolejnych etapach rozwoju. Odpowiednio wcześnie podjęta fizjoterapia umożliwia częściowe lub całkowite wyeliminowanie problemu zdrowotnego u malucha.

Prawidłowo prowadzona rehabilitacja dziecka musi być nadzorowana i prowadzona przez doświadczonego specjalistę. Obecnie co raz więcej problemów zauważamy z obniżonym lub wzmożonym napięciem mięśniowym u najmłodszych, opóźnionym unoszeniem głowy, siadaniem czy chodzeniem. Dlatego niezbędne jest podjęcie odpowiednich czynności umożliwiających zrównoważony rozwój malucha, a tym samym zapewniających jego prawidłowe funkcjonowanie w kolejnych latach. W tych i innych problemach pomoże Państwu nasza doświadczona fizjoterapeutka mgr. Agnieszka Stepańczuk.

Specjaliści:

mgr Agnieszka Stepańczuk

Tel. +48 881 670 007
ul. Kazimierza Pułaskiego 35, 15-337 Białystok

PN-PT: od 8 do 20
SOB: od 8 do 14